Březen 2009


Forks / High School indoor

29. března 2009 v 17:53 | twilight-best |  Others

2 new photoshooty / Rob a Kris

29. března 2009 v 16:41 2009

Entertainment Weekly Outtakesshootík pro USA Today PortraitsLáska Kristen Stewart k Robertu Pattinsonovi

29. března 2009 v 12:06 other-k


Kristen Stewart se přiznala,že miluje scénu odehrávající se na louce s Robertem Pattinsonem,protože tam začíná vztah Belly a Edwarda. Pro Kaleb Nation Kris řekla: "Já opravdu miluji scénu z louky, všichni z nich mají málo titulů právě teď."Je to opravdu napjaté,zoufalé a upřímné. "A to je jako začátek vztahu." Myslíme si,že je opravdu 'cool',že Kristen zvolila scénu z louky za nejlepší.Ta je totiž také naším favoritem. Rob a Kristen jsou tak dobří na obrazovce,že si nemůžeme pomoct přestat přemýšlet jaké by bylo,kdyby měli schůzku i ve skutečném životě.
Rob a Kristen v Bravo girl / plagát

27. března 2009 v 16:58 Aktuality-twilight

Včera vyšlo nové vydání časopisu Bravo Girl!, ve kterém můžete najít plakát Roberta s Kristen Stewart. Stojí 28,- korun, tak rychle běžte do trafik a kupte si to..:D já už to mám:D

Robert není zraněný!

27. března 2009 v 16:56 other-r

Na internetu tedkom kolují různé klepy o tom, že by měl být Robert zraněný. Roberta měl údajně zasáhnout kus letícího kovu, který na něj nešťastnou náhodou spadl při natáčení filmu "New Moon". Fanoušky můžu ubezpečit - Tato informace není pravdivá, jedná se pouze o nějaký blbý vtip a je to naprostá lež. Mluvčí potvrdili nepravdivost této zprávy:
Tento příběh je zcela falešný. Robert v žádném případě nebyl zraněn a k ničemu podobnému vůbec nedošlo.

PLEASE COPY WITH MY SOURCE!CHANGED ICONS:

X X X X

Photobucket XX X X


OTHER ICONS:

X X


free counters