other-k

Kristen To Appear at 2009 MTV Video Music Awards

3. září 2009 v 15:33 | Bella
"Twilight" hvězdy Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner se objeví na letošních MTV Video Music Awards,kde oficiálně představí nový trailer k "New Moon," druhému filmu upiří ságy od Summit Entertainment.

V den show bude MTV.com prezentovat první oficiální single z "New Moon" soundtracku (the Death Cab for Cutie - "Meet Me on the Equinox"). MTV Video Music Awards 2009 se budou konat 13. Září v 21.00 hodin na ET.

‘Spike’ Awards Nominations

1. září 2009 v 15:10 | Bella
Kristen a její filmový projekt 'Twilight' jsou opět dominantní skupinou v nominacích na 'Spike' Awards 2009.Slavnostní ceremoniál proběhne v úterý 27.Října 2009.Zatím není potvrzeno jestli se Kristen dostaví.


THE ULTIMATE SCREAM BEST FANTASY MOVIE
-"Twilight"

BEST ACTRESS IN A FANTASY MOVIE OR TV SHOW
-Kristen Stewart; "Twilight"

THE ULTIMATE SCREAM
-"Twilight"

BEST FANTASY MOVIE
-"Twilight"

BEST ENSEMBLE
- Twilight

děkuju kristenstewartfan.us

Kristen talks about fashion and her upcoming movie

1. září 2009 v 10:25 | Bella
Kristen Stewart moc neřeší módu - prostě jde s proudem a nosí to, co má ráda! Hvězda filmu Twilight, trvá na tom, že není typ, co nakupuje ve značkových obchodech a je schopná nosit i oblečení které najde ´na železnici´. "Móda není něco, o co se zajímám, hodně to přitahuje média." řekla Kristen britskému deníku The Independent. "Je to divný."

Kristen se brzy objeví i v připravovaném filmu po boku Jamese Gandolfiniho "Welcome to the Rileys" kde si zahraje striptérku. "Je hned lepší dělat věci, které mám ráda, jako nezávislý film, na který se nikdo nedívá. Ale bude to jako: ´Ó, v tomhle filmu hraje Bella a je tady jako striptérka! To bude šílený!´"
Stewart řekla, že natáčení "Welcome to the Rileys" pro ní bylo ze všech jejích filmů to nejtěžší. "Hraju tu dívku, která pracuje ve striptérském baru. "

Stewart - která mimochodem chodí s hvězdou Twilight, Robertem Pattinsonem - dostala hodně značkového oblečení od různých designérů, ale nikdy si je nevzala.

Film "Welcome to the Rileys" by měl do kin udeřit ještě letos, i když zatím nebylo stanoveno žádné oficiální datum.

David Slade updated his Twitter

31. srpna 2009 v 15:04 | Bella
Režisér filmu Eclipse, David Slade aktualizoval svůj Twiiter krátkou zprávou.

Zkoušky s Kristen, Billy Burkem a Robem byli včera. Třetí týden natáčení je už několik hodin pryč. Příprava, příprava příprava.

Emile Hirsch talks about Kristen Stewart

30. srpna 2009 v 11:09 | Bella
Emile Hirsch, herec který si s Kristen Stewart zahrál ve filmu Into The Wild a který Kristen doporučil i do filmu Twilight, se o ní v jednom novém rozhovoru rozpovídal.
"Nejprve jsem byl hodně sentimentální." říká Emile. "Myslím si, že je dokonalá a hrozně moc talentovaná. Je skvělá vypravěčka, velice zvědavá. Jako každý i ona má nějaké výhrady, ale není to žádná padavka. Je silná a fajn. Je krásná, chytrá a velice emociální." Díky kristenstewartfan.us

Kristen Stewart: New Moon Love Triangle 'Killed Me'

27. srpna 2009 v 10:54 | Bella
Kristen Stewart nebere rozchody na lehkou váhu - a to i ty filmové. "Všechno v našem filmu je taková zvýšená verze reality," řekla devatenáctiletá hvězda Twilight pro MTV News. "Lidé se nejen rozcházejí [ve filmech] - oni se rozejdou a to vás doslova zabije. Není to jako by jste jen řekli, 'Oh, jsem opravdu v depresi a brečím.' Vždycky jsem opravdu tvrdě zjišťovala, 'Dělám dost? Vypadám snad,že budu umírat?' "

Kristen, jejíž postava Bella se ocitá v milostném trojúhelníku s Jacobem (hraje Taylor Lautner) a Edwardem (Robert Pattinson), mluví o tom,jak bojovala s natáčením specifické scény pro New Moon. "Moje oblíbená položka v knize je,když musím říci: [Jacob], 'To je on; vždycky je to on!' " říká herečka. "Jo, to mě zabilo. To mě zabilo."

"[New Moon] je velmi složitý," dodává Lautner, 17. "Je tu spousta žalu, je tu spousta věcí co výjdou na povrch." "Edward na začátku odchází, [Bella] jde do deprese, příjdu a zkouším jí to ulehčit.Pak si musím projít svými vlastnímy problémy a pak mě opustí," prozrazuje. "Je to všude."

Kristen a Taylor o filmu New Moon

26. srpna 2009 v 17:58 | Bella
MTV urobil s Taylorom Lautnerom a Kristen Stewart rozhovor o filme New Moon /originál v angličtine si môžete prečítať TU./ Pár zaujímavých informácií a odpovedí z tohto intervia najdete pod PEREXEM

Twilight's Kristen Stewart ponders disguise

24. srpna 2009 v 10:51 | Bella
Kristen Stewart má strach zo svojich fanúšikov. Twilight herečka sa už dokonca zamýšľala nad tým, že bude po vonku chodiť v prestrojení, pretože je naozaj znepokojená niektorými svojimi fanatickými prenasledovateľmi. Povedala: "Bojím sa. Mám pocit, že by som mohla vyjsť von aj v tom prestrojení a aj tak by ma spoznali podľa tvaru nôh alebo chôdze. Povedali by, 'Vyzerá ako Kristen Stewart.' a išli by za mnou. Je to strašidelné." Hoci chodenie von v prevlekoch nepripadá Kristen praktické, po svete chodia aj celebrity, ktoré používajú iné osoby na to, aby sa vyhli nechcenej pozornosti. Tak napríklad Cameron Diaz nedávno priznala, že nosieva svoje kostýmy z filmu na prestrojenie, keď chce zostať v anonymite. A Dominic Monaghan takisto odhalil skutočnosť, že chodí von v prestrojení vtedy, keď nemá čas na to, aby sa zastavil a porozprával s fanúšikmi. Ktovie teda, či by to Kristen pomohlo. Zase děkuju kristenstewart.sk :)

Kristen Stewart Isn't 'Important Enough' to Get Free Designer Clothes

24. srpna 2009 v 10:50 | Bella
Hoci sa zviditeľnila v kinohite "Twilight", Kristen Stewart si myslí, že ešte stále nie je "dostatočne dôležitá", aby získala zadarmo oblečenie od módnych návrhárov. "Zábavná vec je, že si nič z toho nemôžem nechať. Nijaké oblečenie zo žiadnych akcií ani ničoho podobného," povedala pre Entertainment Weekly na margo oblečenia, ktoré má na sebe na verejných akciách. Je pochopiteľné, že Kristen pripadá "bizarné", že jej mladé fanynky sú posadnuté kopírovaním oblečenia, ktoré nosieva. "Veci, ktoré normálne nosím na sebe a kupujem si ich sama sú tie, ktoré si ľudia sú schopní zohnať a sú viac menej lacné," vysvetľuje. "Sú to veci ako svetre a bundy, tie sú moje, a je bizarné vidieť ľudí, ktorí si to kupujú." Kristen Stewart, ktorá momentálne natáča film "The Twilight Saga´s Eclipse" vo Vancouveri, Kanade, už mala na sebe počas udalostí na červenom koberci šaty od takých významných dizajnérov ako napríklad Yigal Azrouel, Herve Leger, či Camilla and Marc. Děkuju kristenstewart.sk

About K-11

24. srpna 2009 v 10:23 | Bella
Kristen Stewart už brzo začne chystat nový film s Nikki Reed, s názvem K-11, co je část vězení v Los Angeles používaná k ubytování vězňů, kteří mají problémy přežít v běžné věznici a většinou jsou to transsexuálové, gayové a HIV pozitivní. Kristen Stewart a Nikki Reed si zahrají muže, kteří žijí jako ženy a kteří se ocitnou právě v této části věznice. Nikki Reed bude hrát prostitutku, a film bude ve stylu podzemního života. K-11 je už zajímavý v tom, že ho režíruje Jules-Mann Stewart, máma Kristen Stewart. Wow ... tesim se az film vyjde. Za zprávu dekuju kristenstewartfan.us

Kristen has a nude scene in Welcome to the Rileys

23. srpna 2009 v 12:06 | Bella
Kristen Stewart se objeví nahá ve svém novém filmu "Welcome to the Rileys". Twilight hvězda si zahraje břišní tanečnici a prostitutku a objeví se nahá v několika scénách s Jamese Gondolfinim.

Zdá se, že dospívající hvězda je ze svých nahých scén trošku nervózní a tak poprosila kamarádku Nikki Reed, aby s ní jela na natáčení. "Jedu s Kristen do New Orleans .. při natáčení budu taková menší podpora.. Musím jít s Kristen!" sdělila Nikki Reed About.com.

Kristen je z filmu nadšená a myslí, že její nahé scény ve filmu budou lákat i hodně fanoušků z divadla. "Je to nezávislý film, na který bych si nikdo za normálních okolností nedával."
Pokud bude "Twilight" hvězda v tomto filmu nahá, bude to opravdu bláznivé. Kristen se strašně ráda, že pracuje s hvězdou Sopranos a řekla, že tato role pro ni byla zatím ta nejtěžší.

"Práce s Jamesem Gandolfini a Melissou Leo je neuvěřitelná a je to báječná zkušenost. Byl to nejtěžší projekt, který jsem kdy dělala - hrála jsem velice mladou dívku která je neovladatelná. Je to pouliční dítě. Pracuje ve striptérském klubu a role Jamese Gondolfina je uvnitř stejně tak mrtvý jako ona sama - a navzájem se probudí."

Stewart to Portray Prostitute on Welcome to the Rileys

23. srpna 2009 v 11:56 | Bella
Kristen Stewart ztvární prostitutku ve filmu Welcome to the Rileys. Díky slávě z filmu Twilight ve kterém si zahrála Bellu Swan v roce 2008, začala Kristen chystat svůj nový filmu Welcome to the Rileys v produkci Jake Scotta. V tomto dramatu ztvární šestnáctiletou prostitutku která žije v New Orleans. Kristen uvedla několik detailů pro časopis Dazed & Confused okolo tohoto filmu který vyjde v roce až v roce 2010.

"Natáčeli jsme v New Orleans. Bude to vtipné, protože jsem hrála šestnáctiletou pouliční prostitutku - ale je to film, se kterým se můžu identifikovat. Hraju takové dítě s emocionálními problémy a už pět let, ona žije ve svém malé světě kde se uzavřela na určitém místě. Potkala v New Orleans hodně lidí kteří jí sehnali práci."

Kristen právě dokončila biografický film The Runaways ve kterém si zahrála hvězdu Joan Jett. "Je to tak zábavné. Ona je první žena, která začala dělat ve svém vlastním studiu."

kristenstewartfan.us

Kristen Talks “Absurd” Pregnancy Rumor

15. srpna 2009 v 15:34 | Bella
Všichni jsme slišeli zvěsti o tom, že je Kristen Stewart čeká dítě s Robertem Pattinsonem, a nyní se Twilight hvězda konečně vyjádřila a označila to za "absurdní". Slečna Stewart řekla tisku, že byla velice překvapená nad takovými spekulacemi a že to v žádném případě nění pravda.

"To je tak absurdní. Když jsem vylezla ze svého přívěsu a měla jsem trochu rozepnuté kalhoty - a oni si myslí že jsem těhotná? Chci říct, vážně? Oni si myslí že jsem těhotná. Ale děte! Ty vole, to teda nejsem!"

No kdo si myslel že je tehotna tak je pošku xD je kvuli tomu ze mela rozepnuty kalhoty... jaj ... xD ... diky kristenstewartfan.us

Čtvrtá nejlépe oblečená žena na TCA 09

14. srpna 2009 v 19:20 | Bella
Ceny letošního TCA jsou již rozdány, ale diskuze a ankety jsou v plném proudu. V anketě o nejlépe oblečenou ženu na této akci vyhrála Vannesa Hudgens ale na čtvrtém místě skončila Kristen Stewart ! Wow já ji moc gratuluju :)

1. Vanessa Hudgens
2. Hayden Panettiere
3. Leighton Meester
4. Kristen Stewart
5. Ashley Tisdale


twilightcz.blog.cz

Kristen For Charity

14. srpna 2009 v 18:41 | Bella
Hvěždy filmu Twilight, který je založen na knize od Stephenie Meyer neměli strach a podporovali různé charitativní akce. Kristen Stewart, Robert Pattinson a Ashley Greene využili svého postavení mezi celebritami a určitou část svých peněz darovali.

Kristen Stewart, známá jako Bella Swan ve filmu "Twilight" se ukázala na charitativním koncertů Sama Bradleyho s názvem "Gewa Project", v květnu ve Vancouveru (Kanada). Vybrané peníze na "Gewa Project" byli darovány na venkov do Tibetu. Wow užasný .... kdybych byla taky tak slavná tak bych taky určitě darovala :) ... díky kristensteartfan.us

Kristen Stewart a Taylor Lautner / nový photoshoot

13. srpna 2009 v 15:20 | Bella
Kristen Stewart a Taylor Lautner spolu nafotili nový photoshoot pro Entertainment Weekly. Zatím tady pro vás mám jen video z focení. Na fotky si asi budeme muset ještě chvilu počkat xD Už se těším až se fotky oběvi. Kristen a Taylorovi to moc slušelo...a Kristen tady měla ještě dlouhý vlasy :)

Kristen and Michael broke up?

10. srpna 2009 v 19:02 | Bella

Na kristenstewartfan.us se oběvila zpráva že Kristen už nechodí s Michaelem Angaranem. Hodně bulvárních časopisů jsou si touto zprávou zcela jisti! I když, je možné, že je to pravda. Zatímco se Kristen už několik dní objevuje ve společnosti Roberta Pattinsona v jeho hotelu v Los Angeles, Michael Angarano vyrazil do baru v Los Angeles s pohlednou brunetkou. Podle zdroje spolu celý večer popíjeli v baru a potom společně odjeli jeho autem do jeho apartmánu v Sherman Oaks okolo jedné hodiny v noci. Že by se Kristen a Michael už definitivně rozešli? V jednom z posledních rozhovoru Kristen říkala, že stále s Michaelem chodí, ale některé zdroje říkají, že se rozešli a Kristen o tom zatím nechce moc mluvit.

Teen Choice Awards 2009 - seating arrangements

8. srpna 2009 v 11:37 | Bella

Přípravy na udělování cen Teen Choice jsou již v plném proudu.Na povrch se dostaly informace o zasedacím pořádku.Kristen najde své místo vedle Roberta Pattinsona a Kellana Lutze.Za článek děkuju zase kristen stewartfan.us :)

Robert Pattinson a Kristen Stewart budou sedět vedle sebe. V řadě spolu s nimi budou také Jackson Rathbone, Justin Chon, Ashley Greene, Taylor Lautner, Kellan Lutz a Nikki Reed. Režisérka Catherine Hardwicke bude přímo za nimi jako i Megan Fox, Miley Cyrus, Cameron Diaz a Hugh Jackman. Bohužel, vypadá to, že Rachelle Lefevre se předávání cen nezúčastní.

Podle zasedacího pořádku to vypadá, že the Black Eyed Peas budou jediné celebrity sedící před herci z Twilight.

Ale mám pocit, že se to může ještě i změnit. "Nechte mě to dělat takto," říká Bain, "herci z Twilight můžou sedět na jakémkoliv místě, kde budou chtít - a můžete se mě na to klidně ptát!"

Náš oblíbený film má tolik nominací, předpokládá se, že uvidíme hodně z Pattz & Co. "Na konci tu bude také velká prezentace pro veškeré obsazení Twilight," říká Bain.

"Děláme tiskovou konferenci s Jonas Brothers a prezidentem Spojených států," říká Bain. "Bude to v show, ale to je prozatím vše, co vám můžu říct."

Spotted: Rob Pattinson and Kristen Stewart!

7. srpna 2009 v 13:59 | Bella

kristinrobbobbylongLTTwm

Wow! Minulou noc fanynky videli jak Kristen a Robert spolu nasupujou do auta ! Já bych řekla že to je pravda pač když se na tu fotku zadíváte tak to poznáte !!! xD

Small article on czech site

4. srpna 2009 v 12:40 | Bella
Na stránce kristenstewartfan.us se objevila krátká zpráva o Kristen s titulkem ´Kristen Stewart nemá ráda své tělo´. No možná je pravda, že Kristen řekla, že nemá ráda svoje odstávající ouška, ale další věci jsou určitě výmysly. Jako třeba ten rozchod s Michaelem. Kriste přece v nejovějších rozhovoru říká, že stále s Michaelem chodí.

Krásná mladá herečka Kristen Stewart (19) veřejně promluvila nejen o svém těle, ale také o rozchodu se svým přítelem Michaelem Angaranem (21).
Hvězda filmové ságy "Stmívání" a "Nový měsíc" připouští, že o ní není takový zájem a že ona sama nenávidí to, jak je vysoká a hubená. Britský časopis vyzpovídal Kristen o tom, co na sobě nemá ráda. Herečka reagovala : " Nelíbí se mi velikost mých uší a také jsem až moc vytáhlá." A kdyby nebyla herečkou? " Rozhodně se nevrátím do školy - nemám na to vlohy - ale s učením rozhodně nekončím. Chtěla bych psát." Kristen Stewart zároveň popřela fámy, že opustila svého přítele, herce Michaela Angarana kvůli jejímu hereckému kolegovi Robertovi Pattinsonovi (23). "Hodně jsme toho společně zažili, tak jsme si velmi blízcí. Získala jsem dobrého kamaráda a je to pro mě velká věc, ale rozhodně jsem neopustila svého přítele kvůli Robertovi Pattinsonovi."
 
 

Reklama

PLEASE COPY WITH MY SOURCE!CHANGED ICONS:

X X X X

Photobucket XX X X


OTHER ICONS:

X X


free counters