other-r

Robert Pattinson - kalendář

4. září 2009 v 19:54 | Bella
Objevil se druhý Robert Pattinson kalendář na rok 2010. Ten kalendr bych hned brala :)

Robert Pattinson - How To Be - DVD

31. srpna 2009 v 15:28 | Bella
Mám tu pro vás DVD How To Be i s obalem DVD. Datum vydání je naplánované na 17. listopadu!

Robert Pattinson - oficiální kalendář

31. srpna 2009 v 15:17 | Bella
Wow!! Robert Pattinson bude mít vlastní oficiální kalendář na rok 2010! Mám tady pro vás první dvě fotky z kalendáře. Kalendář si můžete kopuit tady.
free image host free image host

Robert Pattinson škola xD

11. srpna 2009 v 14:22 | Bella
Věděli jste, že existuje škola jménem Robert Pattinson school? Nachází se v North Hykehamu, Lincolnshire, Anglie. Škola byla otevřená v roce 1953 a na její webové stránky se můžete podívat zde. Tak to je drsný tam bych chtěla chodit :). Děkuju pattinsondaily.com

Glamour's Sexiest Men in the World

9. srpna 2009 v 20:39 | Bella
Rob vyhrál další anketu - Glamour UK ho vyhlásil 'Nejvíc sexy mužem světa'. V anketě mělo 2000 britských žen říct, kterého muže shledávají nejatraktivnějším. Na scan se mrkněte tady . Za tuto super zprávu děkuju stránce robertpattinson.ic.cz

Glamour magazine's Sexiest Man In The World 2009:

1. Robert Pattinson
2. Johnny Depp
3. Hugh Jackman
4. David Beckham
5. Brad Pitt
6. Zac Efron
7. George Clooney
8. Chace Crawford
9. Justin Timberlake
10. Colin Firth

Rob's new Porsche

7. srpna 2009 v 10:31 | Bella

Kdo z vás, aspoň trochu sledujou Roba tak jste viděli, že autíčko, na kterym sa Rob včera vozil jsme měli možnos vidět prvý krát. Doteraz sme ho videli len na star¹om BMW 325l a veµmi sympatickej striebornej Audinke S4. Zaujímalo by vás, v akom vozidle sa nám predstavil včera? Lebo mňa to hneď chytilo... hento je autíčko hodné Edwarda Cullena, alebo skôr Alice Cullenovej? Jedná sa toti¾ o Porsche Boxster alebo Boxster S, ale ak sa mýlim, upozornite ma. To som zistila len z porovnávania obrázkov :) Pridám zopár zaujímavých informácií, ktoré pochopí snáď ka¾dý (či¾e nebudem hovori» nič o valcoch, zdvihovom objeme, ani krútiaci moment... wtf? :D). Max. rýchlos» má 258 km/h (hovorím o Boxsteri, nie Boxster S, ten je tro¹ku namakanej¹í :D), zrýchlenie z 0 na 100 za 6,1 s, má to aj skladaciu strechu atď. atď. E¹te napí¹em cenu, ktorá to celé zabije... tak¾e obyčajný Boxster sa pohybuje okolo 59 746 euráčov (čo je 1 799 900 SK) a na Boxster S treba na¹pori» cca 71 852 eur (2 164 600 SK). Odradila som vás dostatočne? :D Ak vás zaujíma viac, klikajte na Porsche.sk. V¹etko o autíčku mám z tade okem cien, tie mám z Auto magazínu, ktorý som si minule kúpila, bo je tam hojne písané o kadejakých Volvách, mojich dream cars :D To auto bych taky brala :)

Rob Speeds Away From Kristen

7. srpna 2009 v 10:27 | Bella

Po velkém odpočinku se již všichni herci připravují na další natáčení pokračování Twiligt ságy - Eclipse ve Vancouveru.
Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou ale ještě v LA, kde se zúčastní již tuto neděli Teen Choice Awards! Rob byl toto ráno spatřen v LA, skoro zaměnitelným s Edwardem Cullenem, jak údajně opouští dům Kristen! Není to poprvé co tihle dva mají tak brzkou ranní schůzku, naštěstí však uvidíme jejich úžasnou chemii v celé své kráse již tento víkend na jevišti! ;) Za tuto zprávu děkuju pattinsondaily.com :)


ROBERT PATTINSON TALKS TO OK! ABOUT BEING EDWARD CULLEN

5. srpna 2009 v 15:48 | Bella

Anglický magazín OK! uverejnil rozhovor s Robom. Za rozhovot dekuju strance pattinsondaily.com

Mal si nejakú predstavu čo sa bude diať, keď si sa podpisoval pod Twilight?
Rob: Rob: Vôbec nie. Čítal som scenár a vedel som iba to, že sú tiež knižky. Jediný dôvod prečo som šiel na konkurz bol, že som chcel vidieť Kristen, pretože som práve vtedy videl Into the Wild.

Vravíš, že si bol do nej trošku zbláznený?
Rob: Samozrejme! Nie, sme iba výborní priatelia.
Ale je množstvo klebiet o vás dvoch...

Rob: Ja viem - ale úprimne, sme iba priatelia.

New Videos of Robert Pattinson on the Set of Remember Me

3. srpna 2009 v 18:13 | Bella

Našla jsem nové video jak se natáčel film Remember Me s Robertem. Za video zase děkuju stránce newmoonmovie.org


Jennifer Love Hewitt mluví o Robertovi,Edwardovi a Twilight

28. července 2009 v 21:50 | Bella

POŘÁD JSEM U SESTŘENICE

Na pattinsondaily.com jsem našla článek jak Jennifer Love Hewittmluví o Robertovi,Edwardovi a Twilight.

Tato novinka sa tak celkom netýka Roberta, ale je to znova o jednej z jeho slávnych obdivovateliek. Jennifer Love Hewitt vyjadrila svoje sympatie k celej Twilight ságe, Edwardovi a zároveň aj Robertovi.

"Kto nie je Team Edward?" spýtala sa MTV News na Comic Con-e, kde ona a jej kolegovia z Ghost Whisperer rozprávali o piatej sérii ich seriálu. "Na svete nie je dievča, ktoré nie je Team Edward! Stretli ste dievča, ktoré nie je Team Edward? Dobre, nie sú to dievčatá! Sú to mimozemšťania z inej planéty, ktorí by nemali mať povolené existovať."

Megan Fox wants to be as pretty as Robert Pattinson

25. července 2009 v 13:41 | Bella

Jedna z naj sexy zien (moznoze aj najsexy podµa niektorých časopisov... rozhodne bola najsexy za rok 2008. Alebo 2007? Helfnite...) sveta Megan Fox sa uz niekoµko krát vyjadrila na adresu násho obµúbeného brita. Tento raz sa nechala počut, ze chce byt taka pekna ako Robert.

"Zjedla by som Roberta Pattinsona a tak by som mu mohla ukradnú» niečo z tej jeho krásy." Megan Fox vtipkuje s E! News v rýchlom interview na červenom koberci Comc Con International v San Diegu. "Proste chcem byt taká pekná ako je on. Chcem tie James Dean, tie sex-ass vlasy." dodáva.

Toto celé video-interview nájdete TU a interview pre EW kde drzi a ohmatava vankus s Robom zase TU.

© pattinsondaily.com

Robert with other hairstyle

22. července 2009 v 18:41 | twilight-best

Emma Watson Talks Rob

14. července 2009 v 13:59 | twilight-best

Emma Watson nedávno hovořila o Robertu Pattinsonovi

"Pattinson je super hezký chlapík," říká herečka Emma Watson. " Jsem opravdu šťastná, že získal takový úspěch. Je to opravdu skvělé. "

Pattinson, který se stal velmi populárním po úspěchu roli Edwarda Cullena ve Twilight, hrál Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a ohnivý pohár po boku Daniela Raddclifa, Emmy Watson a Ruperta Grinta.

Emma říká o Robertovi, " Doufám že se mu bude dařit dobře, i když to pro něj bude obtížné. "


Robert Pattinson & Emma Watson: Just Friends!

14. července 2009 v 13:39 | twilight-best

Robert Pattinson byl již včera ráno (13/7/09) zachycen v obleku a s plechovkou Coca-Coly při dalším filmování Remember Me v New York City.

Na premiéře v New Yorku Harryho Pottera a prince dvojí krve, se Robova kolegyně Emma Watson vyjádřila, když se ji zeptali, zda vznikly nějaké ty jiskřičky mezi ní a jejím dřívějším kolegou Robertem Pattinsonem.
"[Rob] je jenom můj dobrý kamarád" svěřila se Emma. "Je super, pěkný chlap a mnoho holek si jej zamilovalo. Jsme jen přátelé - ale myslím, že pracovat s ním bylo skvělé."

Daniel Radcliffe a Tom Felton o Robertovi

10. července 2009 v 13:59 | twilight-best

"Nebudu předstírat, že jsme skvělí přátelé, nebo že se známe opravdu dobře, ale vzájemnou spolupráci jsme si užili, tedy já určitě. Jde o to, že je zajímavé vidět, jak jsou si Twilight a Harry Potter podobné v globální mánii, která je provází," řekl Radcliffe. Felton dodal: "Je skvělé vidět, že se někomu, kdo byl v Harry Potterovi daří i nadále. Takže mu úspěch přeji a na Twilight se brzy podívám, slibuju."

Robert Pattinson - Třpitivý idol

8. července 2009 v 19:44 | twilight-best

Robert Pattinson - Třpitivý idol
Skáče po stromech, ale opice to není. Na slunci se třpytí, ale sníh to není, Je mu přes sto, miluje sedmnáctiletou, ale pedofil to není.
Je to upír Edward Cullen z romantické fantasy Stmívání, natočené podle stejnojmenné knihy Stephenie Meyer.
Jeho představitel Robert Pattinson byl díky němu doslova přes noc katapultovám do pozice vrchního dívčího idola současnosti.
A to i přesto, že lepšího kadeřníka měl snad i Chewbacca. Robert se narodil 13. května 1986 v Londýně a první herecké zkušenosti
získál v amatérském divadle. Do popředí dívčího zájmu se dostal hned díky svému třetímu filmu Harry Potter a ohnivý pohár, ve kterém hrál
Cedricka Diggoryho ("Jeden den mě všichni ignorovali a druhý den křičeli mé jméno uplně cizí lidé").
S šílenstvím vyvilaným Stmíváním se to ale nedá srovnávat. fanynky ho vytrvale pronásledují, minulý měsíc ho při útěku před nimi málem přejelo
auto. Vzhledem k tomu, že pokračování nazvané Nový měsíc, které právě teď Robert natáčí, bude mít premiéru v listopadu, si klidu mladý herec hned
tak neužije. "Težko zvládám to, co se mi od premiéry stmíváni děje," přiznává ale v zápětí dodává: "Někdy si říkám - k čertu s herectvým. Ale pak si uvědomým že třeba bych místo toho mohl prodávat boty. hraní je přece víc Cool." jeden záložní plán ale má. Kdyby něco, bude se živit svou muzikou. Hraje na klavír a kytaru a skládá songy.

Robert Pattinson /aunt doesn't want him and Kristen to be together

2. července 2009 v 21:37 | twilight-best

Robertova Pattinsonova teta, Diana Nutley vyjadrila jej nádej, že Britský kus nebude randiť s jeho "Twilight" on-screen láskou Kristen Stewart. "Nemyslím si, že by to bol dobrý nápad pre Roba byť vo vážnom vzťahu s Kristen. Ako môže žiť jeho život s ďalšou hviezdou, keď každý pohyb budú sledovať presne tak isto ako Toma Cruisea a Katie Holmes?" Diana hovorí Life and Style.

Rob's aunt doesn't want him and Kristen to be together

1. července 2009 v 12:41 | twilight-best
Robertova Pattinsonova teta, Diana Nutley vyjadrila jej nádej, že Britský kus nebude randiť s jeho "Twilight" on-screen láskou Kristen Stewart. "Nemyslím si, že by to bol dobrý nápad pre Roba byť vo vážnom vzťahu s Kristen. Ako môže žiť jeho život s ďalšou hviezdou, keď každý pohyb budú sledovať presne tak isto ako Toma Cruisea a Katie Holmes?" Diana hovorí Life and Style.

Pattinson,Lohan,Duff v noém filmu??

29. června 2009 v 15:46 | twilight-best


Nejspíš si myslíte, že jde o pouhou fámu, ale podle 'V Spoof' má Hilary Duff, Lindsay Lohan a Robert Pattinson hrát společně ve filmu.

Hilary Duff a Lindsay Lohan hvězdy ve stejném filmu!
Zástupce Hilary řekl včera (25.6.09) večer, "Hilary a Lindsay budou ve 'Velká vzdělávání' s Benem Kingsley, Queen Latifah a Robertem Pattinsonem."

Mezitím Lindsay byla v klubu v LA a řekla, že byla na cestě do práce na svém novém filmu a řekla: "Je velmi obtížné," pro ně. Matka Dina Novinky potvrdil a uvedl, že Lindsay je příliš vysoká naděje, že za svoji roli v tomto filmu se bude vyhrávat Oscar. (Tak nějak jsem to pochopila)

"Velká vzdělávání" vypráví příběh dvou mladých dívek (Duff a Lohan). Pattinson hraje rozvedeného otce, který je s Lehere (Latifah).

Kingsley a Duff hráli spolu v roce 2006 ve filmu "War, Inc."

Joss Whedon chce dramatický film, a Susan Duff chce vyrábět.

Přeložila jsem to z němčiny což mi vůbec nejde ale tak něco se z toho dá vyčíst no xD
Kdyžtak originál v němčině máte pod perexem.

Robert PAttinson / The Sexy Stars of Twilight Magazine

29. června 2009 v 15:24 | twilight-best

Pááni! Ani toto slovo nedokáže vyjádřit jak úžasný je časopis s názvem The Sexy Stars Of Twilight, který vyšel 26/06/09. ;) Škoda jen, že nevychází u nás v ČR a ani na Slovensku. :( Ale nebuďte zklamaní, proto jsem tu MY, abychom Vám přinesli alespoň scany z tohoto úžasného časopisu! V naší gallerce najdete všechny scany, kromě plakátů. V časopise se samozřejmě objevilo více fotek než textu, například fotky z Cannes, z premiéry Twilight, ze zákulisí "nového" natáčení, také fotky nových tváří New Moon, ale největším překvapením (teda pro mě) byly i fotky Robíka z dětství, které jsme zatím neviděli ;) No je toho dost, však posuďte sami! ;)

 
 

Reklama

PLEASE COPY WITH MY SOURCE!CHANGED ICONS:

X X X X

Photobucket XX X X


OTHER ICONS:

X X


free counters